Daikin FTXLS-K, 5,4 kW

FTXLS35K + RXLS35M
Kategooriad:
MAX PINDALA 140 m2
A++
SCOP 4,6
Töövahemik -25 C
Küttevõimsus 5,4 kW
Garantii 2a
*Hind sisaldab käibemaksu
1,549.00

Õhksoojuspump Daikin FTXLS35K + RXLS35M on võimekas, vaikne ning suurepäraste efektiivsusnäitajatega. Eurovent Certification testi tulemused näitavad, et  Daikini FTXLS-K seeria mudelid toovad väga hea kasuteguri  ka -25°C kütmise juures, kus teised õhksoojuspumbad jäävad raskustesse efektiivselt sooja tuppa toomisega.
FTXLS35K + RXLS35M mudeli maksimaalne küttevõimsus -15°C pakase juures on 4,63 kW!Arvuta LHV järelmaksu kuumakse

%


Sissemakse
Kuumakse €*
Esita taotlus
* Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.
Järelmaksu pakkuja on AS LHV Finance.

Daikini uued kolmanda põlvkonna Optimeeritud Küte III tootesarja õhksoojuspumbad on jäätumisvastase soojusvahetiga. Uuenduse läbinud soojuspumbad teeb eriliseks soojusvaheti alt puuduv põhjaplaat, mis võimaldab sulatusveel vabalt ära voolata ja seega on välistatud jää tekkimine seadme põhja. Sel viisil hoitakse ära jääst tingitud ventilaatori ja soojusvaheti kahjustused ning halvast soojusvahetusest tekkiv võimsuskadu. Ühtlasi on Daikini soojuspumbad turul ainsad, mis töötavad ilma küttekaablita, sest selleks puudub vajadus (jäätumine on välistatud). Seeläbi on madalamad ka jooksvad kulud.

Diskreetne ja kaasaegne seinale paigaldatav seade, mille lainjas kuju sulandub sundimatult iga sisekujundusega. Kahte piirkonda kattev nutikas sensor optimeerib õhuvoolumustri selliselt, et tagatud oleks maksimaalne mugavus. Sellel on kasutajasõbralik kaugjuhtimispult ja valikvarustusse kuuluv internetipõhine juhtimisseade, millega saab siseseadet rakenduse abil juhtida ükskõik millisest internetiühendusega paigast. Seda ülivaikset seadet, mille müratase on vaid 19 dB, on vaevu kuulda.

Tootevideo

Palju lisafunktsioone

– Kahe tööpiirkonnaga nutikas andur
– 10-15°C funktsioon
– nädala taimer
– 19dB müratase
– täisvõimsusrežiim
– automaatne ümberlülitus küttelt jahutusele
– sise- ja välisseadme “vaikne” töörežiim
– 3D õhuvool
– titanium apatite photocatalytic õhupuhastussüsteem

Kahe tööpiirkonnaga nutikas andur

Termosensor tuvastab ruumi kolmes tsoonis inimese asukoha ja puhub õhuvoolu ainult sinna tsooni, kus hetkel inimesi ei viibi. Kui inimesi ei viibi ruumis 20-minuti jooksul, aktiveerub soojuspump automaatselt energiasäästu seadistusele.

Daikin_sensor

Töökindlus tagatud ka -25°C juures

Daikini täiustatud jää- ja pakasekaitse tagab seadmete töökindluse -25°C juures. Välisseadmel on ainulaadne jäätumisvastane soojusvaheti, mis väldib jää kogunemist seadme alumisse osasse.

Sosinvaiksed siseseadmed

Daikin FTXLS-K seeria õhk-õhk soojuspumba siseseadmed töötavad väga vaikselt – nad teevad vaid pisut valjemat häält metsakohinast.

sosinvaikne

Energiaklass kütmisel A++

Daikini külmas kliimas kasutamiseks mõeldud soojuspumpadel on ülihead sesoonsed kasutegurid.

tohusus

Kaheastmeline filtreerimissüsteem

Ruumis olev õhk läbib esimese filtri, mis püüab kinni suuremad osakesed. Seejärel läbib see spetsiaalse titaanapatiidist fotokatalüütilise õhufiltri, mis püüab kinni mikroskoopilised osakesed, muutes sissehingatava õhu tõeliselt puhtaks.

puhasohk

Online controlleri võimalus

WLAN ühendus võimaldab õhksoojuspumba kasutajal juhtida seadet läbi allalaaditava Daikini rakenduse (Daikin app). Online controller muudab elu veel mugavamaks ning lisaks saab sellega kokku hoida elektri tarbimist. Daikini rakendus on saadaval nii IOS kui ka Android op. süsteemidele.

online_control