Daikin FTXL-JV, 3,8 kW

FTXL35JV/RXL35M
Kategooriad:
MAX PINDALA 105 m2
A+
SCOP 4,2
Töövahemik -25 C
Küttevõimsus 3,8 kW
Garantii 2a
*Hind sisaldab käibemaksu
1,249.00

Daikini FTXL-JV seeria võimsam mudel sobib hästi korterite või ruumide kütmiseks, mille suurus jääb kuni 80 m2piiresse. Siseosa väiksed gabariidid võimaldavad paigaldamisel leida seadmele optimaalseima koha.
Täiustatud jää- ja pakasekaitse tagab seadme töökindluse -25°C juures.Arvuta LHV järelmaksu kuumakse

%


Sissemakse
Kuumakse €*
Esita taotlus
* Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.
Järelmaksu pakkuja on AS LHV Finance.

Daikini uued kolmanda põlvkonna Optimeeritud Küte III tootesarja õhksoojuspumbad on jäätumisvastase soojusvahetiga. Uuenduse läbinud soojuspumbad teeb eriliseks soojusvaheti alt puuduv põhjaplaat, mis võimaldab sulatusveel vabalt ära voolata ja seega on välistatud jää tekkimine seadme põhja. Sel viisil hoitakse ära jääst tingitud ventilaatori ja soojusvaheti kahjustused ning halvast soojusvahetusest tekkiv võimsuskadu. Ühtlasi on Daikini soojuspumbad turul ainsad, mis töötavad ilma küttekaablita, sest selleks puudub vajadus (jäätumine on välistatud). Seeläbi on madalamad ka jooksvad kulud.

Seade on kompaktne, hõlpsalt silmapaistmatutesse ruumiosadesse paigaldatav ning sobib suurepäraselt renoveerimisprojektides kasutamiseks. Suurepärase õhuvoolu ja -jaotusega. Valikvarustusse kuuluvainternetipõhise juhtimisseadmega saab seda rakenduse abil juhtida ükskõik millisest internetiühendusega paigast.

Tootevideo


Palju lisafunktsioone

– Kodunt lahkumise mugavus
– Mugavus õhuvoo seaded
– Wifi ühendus (lisa)
– Madal müratase
– Fotokatalüütiline titaanapatiitõhufilter

Töökindlus tagatud ka -25°C juures

Daikini täiustatud jää- ja pakasekaitse tagab seadmete töökindluse -25°C juures. Välisseadmel on ainulaadne jäätumisvastane soojusvaheti, mis väldib jää kogunemist seadme alumisse osasse.

Kaheastmeline filtreerimissüsteem

Ruumis olev õhk läbib esimese filtri, mis püüab kinni suuremad osakesed. Seejärel läbib see spetsiaalse titaanapatiidist fotokatalüütilise õhufiltri, mis püüab kinni mikroskoopilised osakesed, muutes sissehingatava õhu tõeliselt puhtaks.

puhasohk

Õhuvoolu suunamine tagab mugavuse

Mugavuse suurendamiseks on võimalik reguleerida õhuvoolu suunda. See funktsioon aitab takistada õhu puhumist ruumis viibivate inimeste peale.

Online controlleri võimalus

WLAN ühendus võimaldab õhksoojuspumba kasutajal juhtida seadet läbi allalaaditava Daikini rakenduse (Daikin app). Online controller muudab elu veel mugavamaks ning lisaks saab sellega kokku hoida elektri tarbimist. Daikini rakendus on saadaval nii IOS kui ka Android op. süsteemidele.

online_control