Daikin Emura, 5,1 kW

FTXG35LW/S+RXLG35M
Kategooriad:
MAX PINDALA 120 m2
A++
SCOP 4,6
Töövahemik -25 C
Küttevõimsus 5,1 kW
Garantii 2a
*Hind sisaldab käibemaksu
1,699.00

Daikin Emura õhksoojuspump on disainimudel, mida iseloomustavad elegantne välimus, rohked lisafunktsioonid ja suurepärased kasutegurid. Erinevaid disainiauhindu võitnud Daikin Emura sobib sundimatult iga sisekujundusega.
FTXG35LW/S+RXLG35M seeria mudel sobib keskmise suurusega kodule, kus hinnatakse peale maitseka disaini ja mugava elu ka väga häid efektiivsusnäitajaid ja seadme töökindlust.
Daikini soojuspumpade suurepärased küttevõimsused ja kõrged kasutegurid on tagatud ka -25°C juures.Arvuta LHV järelmaksu kuumakse

%


Sissemakse
Kuumakse €*
Esita taotlus
* Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.
Järelmaksu pakkuja on AS LHV Finance.
Daikin Emura kõige silmapaistvam eelis on selle välimus. Selle silmatorkamatu, kuid stiilne välimus lisab Daikini kaubamärgi tuntud väärtustele uue mõõtme. Daikin on ainus tootja, kes pakub kliendi vajaduste täpseks rahuldamiseks Euroopas Euroopa turu jaoks ja Euroopa standardite alusel projekteeritud disainmudelit. Samuti teatab Daikin uhkusega, et Daikin Emurale on antud järgmised auhinnad: Reddot 2014 disainiauhind, German Design Award konkursi eripreemia, Focus Open 2014 Silver ja Good Design Award 2014.

Tootevideo


Palju lisafunktsioone

– 3D liikumissensorid
– 10-15°C funktsioon
– nädala taimer
– 19dB müratase
– COANDA funktsioon, mis väldib peale puhumist
– voolujooneline hõbe või valge siseosa
– täisvõimsusrežiim
– automaatne ümberlülitus küttelt jahutusele
– sise- ja välisseadme “vaikne” töörežiim
– 3D õhuvool
– titanium apatite photocatalytic õhupuhastussüsteem

Auhinnatud disain

Daikin Emurale on antud järgmised auhinnad: Reddot 2014 disainiauhind, German Design Award konkursi eripreemia, Focus Open 2014 Silver ja Good Design Award 2014. Daikin Emurat hindas rahvusvaheline žürii, kes annab need kvaliteedimärgid ainult toodetele, mis paistavad silma suurepärase disainiga.

auhinnatud

Kahe tööpiirkonnaga nutikas andur

Termosensor tuvastab ruumi kolmes tsoonis inimese asukoha ja puhub õhuvoolu ainult sinna tsooni, kus hetkel inimesi ei viibi. Kui inimesi ei viibi ruumis 20-minuti jooksul, aktiveerub soojuspump automaatselt energiasäästu seadistusele.

FTXG-LS_detail_001_medium

Töökindlus tagatud ka -25°C juures

Daikini täiustatud jää- ja pakasekaitse tagab seadmete töökindluse kuni -25°C juures. Välisseadmel on ainulaadne jäätumisvastane soojusvaheti, mis väldib jää kogunemist seadme alumisse osasse.

Sosinvaiksed siseseadmed

Daikin Emura õhk-õhk soojuspumba siseseadmed töötavad väga vaikselt – nad teevad vaid pisut valjemat häält metsakohinast.

sosinvaikne

Energiaklass kütmisel A++

Daikini külmas kliimas kasutamiseks mõeldud soojuspumpadel on ülihead sesoonsed kasutegurid.

tohusus

Kaheastmeline filtreerimissüsteem

Ruumis olev õhk läbib esimese filtri, mis püüab kinni suuremad osakesed. Seejärel läbib see spetsiaalse titaanapatiidist fotokatalüütilise õhufiltri, mis püüab kinni mikroskoopilised osakesed, muutes sissehingatava õhu tõeliselt puhtaks.

puhasohk

Online controlleri võimalus

WLAN ühendus võimaldab õhksoojuspumba kasutajal juhtida seadet läbi allalaaditava Daikini rakenduse (Daikin app). Online controller muudab elu veel mugavamaks ning lisaks saab sellega kokku hoida elektri tarbimist. Daikini rakendus on saadaval nii IOS kui ka Android op. süsteemidele.

online_control