Daikin Ururu Sarara, 3,5 kW

FTXZ25N/RXZ25N
Kategooriad:
MAX PINDALA 140 m2
A+++
SCOP 5,9
Töövahemik -20 C
Küttevõimsus 3,6 kW
Garantii 2a
*Hind sisaldab käibemaksu
2,305.00

Auhinnatud Ururu Sarara pakub peale üliheade efektiivsusnäitajate ka maksimaalset mugavust. Soojuspump on väga väikese keskkonnamõjuga ja tarbib vähe elektrienergiat.Arvuta LHV järelmaksu kuumakse

%


Sissemakse
Kuumakse €*
Esita taotlus
* Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.
Järelmaksu pakkuja on AS LHV Finance.

Tootevideo


Palju lisafunktsioone

– 3D sensor inimeste tuvastamiseks
– Dubleeritud õhuringlus
– Ventilatsioon – puhas õhk aastaringselt
– Madal müratase
– Flash Streamer õhufilter
– Wifi ühendus (lisa)

Ururu Sarara energiaklass kütmisel

Daikin uue õhksoojuspumba  efektiivsusnäitajad on hetkel  KÕIGILE teistele soojuspumba tootjatele kättesaamatud. Optimeeritud energiakulu on aidanud tõsta soojusteguri SCOP (aasta keskmise kasuteguri ) suuruseni kuni 5,9.

A+++

Kahe tööpiirkonnaga nutikas andur

Termosensor tuvastab ruumi kolmes tsoonis inimese asukoha ja puhub õhuvoolu ainult sinna tsooni, kus hetkel inimesi ei viibi. Kui inimesi ei viibi ruumis 20. minuti jooksul, aktiveerub soojuspump automaatselt energiasäästu seadistusele.

Dubleeritud õhuringlus

Dubleeritud õhuringlus võimaldab saavutada kiiremini soovitud toatemperatuuri. Ruumis olev õhk siseneb siseseadmesse nii ülevalt kui ka alt, mis erineb tavamudelitest, kuhu õhk siseneb ainult ülevalt poolt.

dubleeritud_ohuringlus

Kuivatuse funktsioon

Ururu Sarara õhksoojuspumba peal töötav ECODRAI tehnoloogia võimaldab ruumi õhuniiskust vähendada säilitades ruumis olevat õhutemperatuuri.

Õhupuhastufiltrid

Ruumis olev õhk läbib esimese tolmufiltri, mis püüab kinni suuremad osakesed. Seejärel läbib õhk fotokatalüütilise õhufiltri, mis püüab kinni mikroskoopilised osakesed. Viimases etapis lagundab Flash Streamer õhupuhastusfilter kõik jäänused kemikaalidest, viirustest ja hallitusseentest. Lisaks on Ururu Sararal automaatne õhufiltrite puhastamise ja hoidikusse tolmu kogumise süsteem, mis võimaldab hoida stabiilset õhuvoolu ja vähendada voolutarbimist.

RA

Online controlleri võimalus

WLAN ühendus võimaldab õhksoojuspumba kasutajal juhtida seadet läbi allalaaditava Daikini rakenduse (Daikin app). Online controller muudab elu veel mugavamaks ning lisaks saab sellega kokku hoida elektri tarbimist. Daikini rakendus on saadaval nii IOS kui ka Android op. süsteemidele.

online_control