Alpha-innotec LWD seeria

Tarbeveeboileriga
MAX PINDALA 180 m2
A++
COP 4,12 - 4,8
Töövahemik -20 C
Küttevõimsus 7,1 - 10,1 kW
Garantii 2a

Alpha InnoTec LWD seeria koondab enda alla 5 erineva võimsusega mudelit.LHV Järelmaks

Alpha-innoTec LWD seeria õhk-vesi soojuspumbad sobivad nii uutele (ehitamise järgus olevatele) eramutele kui ka juba olemasolevasse küttesüsteemi lisamiseks.

LWD õhk-vesi soojuspumpade seeria koondab enda alla seadmed vahemikus: 7,1 kW kuni 10,1 kW (vastavalt standardile EN14511 A7/W35).

LWD seeria õhk-vesi soojuspumbad Alpha-innoTec’ilt tagavad kütte, sooja tarbevee ning soovi korral ka jahutuse. Jahutusfunktsiooniga seadmed välja toodud LWD seeria tehniliste andmete all.

LWD seeria õhk-vesi soojuspump koosneb välis- ning sisemoodulist. Välismoodul paigaldatakse spetsiaalse raami abil reeglina hoone välisfassaadi külge. Samas on ka võimalik välismoodul paigaldada spetsiaalsele alusele.

LWD seeria sisemoodul on saadaval kahes mudelis:

  • HT-Dual;
  • HMD.

Nagu Alpha-innoTec soojuspumpadele omane, töötab LWD seeria õhk-vesi soojuspump väga vaikselt. Müratase ühe meetri kaugusel seadmest 45 dB (LWD 90A mudelil 50 dB).

Alpha-innoTec LWD seeria õhk-vesi soojuspumpade suurim eelis on aurusti ehitus. Tulenevalt sellest, et tegemist on suurepinnalise ning laiade lamellide vahega aurustiga, saab õhk-vesi soojuspump realiseerida oma maksimum-potensiaali. Kuna aurustis olevate lamellide vahe on lai, puudub soojuspumbal vajadus tihedateks sulatus-tsükliteks. Iga sulatus-tsükkel kulutab aga energiat, mida soojuspumpade tehnilised andmed ei kajasta. Seega võib reaalne soojuspumba kasutegur erineda oluliselt võrreldes sellega, mis on tehnilistesse andmetesse sissekirjutatud.

9 kW